עבודות שלד

עבודות שלד - משהו לבנות עליו

עבודות שלד אלו הם יסודות הבית או הבניין. ללא עבודות שלד מקצועיות וסדורות המבנה עלול לקורס וכל ההשקעה הגדולה הכרוכה, מטבע הדברים, בבית בית חדש, תרד לטמיון ואף יכולה לגבות נפגעים בגוף. עבודות שלד איכותיות מבטיחות את יציבות המבנה, את יכולתו לעמוד בעומסים הנדרשים והן יקבעו את קווי המתאר וחלוקתו הפנימית של הנכס. יתרה מכך, עבודת שלד טובה תספק לדיירים יציבות כנגד מפגעים חיצוניים דוגמת רעידות אדמה ומזג אוויר קיצוני.  כדי לבצע עבודות גמר כהלכה ועל פי התקנים יש להבין בהנדסת בניין, להכיר סוגי קרקעות ומגבלותיהן, להכיר חומרים ותקנים, להיות בקיר בסוגי יסודות: פלטות, קלונסאות. יש להבין בחפירות, תקרות, שיגומים ועוד. בעבודות שלד אין מקום לטעויות, לא מדובר בעבודה אסתטית חיצונית שניתן לתקנה מאוחר יותר, וחשוב  לבחור רק בעלי מקצוע מנוסים:
 
 וודאו כי קבלן עבודות השלד שלכם מחזיק ברישיון עבודה מתאים וכן רישיון עסק הולם.
 נסו לקבל המלצות על עבודות הקבלן שלכם וגשו ללקוחות שכבר הסתייעו בשירותיו כדי לשמוע את חוות דעתם על טיב העבודה, עמידה בלוחות זמנים ושירות.
 עמדו על כך שלקבלן שלד שלכם יש ביטוחים.
 וודאו שקבלן השלד שלכם יכול לעבוד בשיתוף פעולה הרמוני עם המהנדס/ת שלכם.
 כדי שלא תצטרכו להתמודד עם מספר רב של בעלי מקצוע, בדקו כי הקבלן שיפוצים שבחרתם יכול לספק מענה לכל היבטי בניין השלד, החל מביצוע עבודות העפר ויציקות בטון דרך ביצוע עבודת הבניה עצמה ועד לשילוב מערכות הבניין השונות בתוך השלד - עבודות שלד.
 
sheled1002
  
sheled1012
  
sheled1022
sheled1032
  
sheled1042
  
sheled1052
sheled1062
  
sheled1072
  
sheled1082