עיצוב בגבס

זו עובדה ידועה שגבס הוא אחד מחומרי הגלם הנוחים ביותר לעבודה. ניתן לעבוד ולעבד אותו כאבקה שממנה ניתן להכין מן סוג של מלט המתקשה במהירות. יש הרבה מוצרים כמו עיצוב בגבס המיועדים לבית. היום בונים הרבה נישות מגבס דקורטיביות המיועדות לפינות טלוויזיה, שמחליפות את המזנון, פזות מיוחדות בתקרה עם תאורה המקנים מראה הרבה יותר יוקרתי לבית ועוד. עיצוב בגבס הפך להיות אתגר והוא אהוד בקרב הרבה מעצבי פנים.  הבנייה של נישות בקירות נעשית באמצעות פרופילים העשויים ממתכת. הנמכות התקרות היום הפכו להיות נפוצות גם עבור מזגנים מרכזיים וגם למטרות דקורציה כמו עיצוב בגבס. ניתן לבנות נישות מגבס המתאימות להצבה של חדרי ארונות. אם פעם לא היו משתמשים בעיצוב מגבס בחדרי האמבט מחשש לרטיבות, היום יש את כל מה שקשור בגבס שהוא עמיד גם בפני רטיבות.

עיצובים מודרניים שונים באמצעות גבס

ניתן למצוא היום הרבה אנשים שמעוניינים בעיצובים שהם מודרניים יותר, כמו אחסון ספרים, דיסקים, כעיצוב מיוחד ודקורטיבי של מזנונים ועוד. ניתן ליצור מדפים גדולים ומעוצבים באמצעות עיצוב בגבס, ניתן להוסיף תמיד תאורה מעניינת שרק תוסיף לדקורציה של הבית או המשרד שלכם. הרבה יותר זול ליצור עיצוב בגבס, מאשר לרכוש ריהוט יקר שרק יתפוס לנו יותר מקום. ניתן לצבוע את הגבס בכל צבע שתרצו. גם אם החלטתם ליצור עבור חדרי הילדים מדפים מגבס, תוכלו לגרום למראה חי ועליז יותר בחדר הילדים אם תצבעו אותם בצבעים עליזים המתאימים לחדרי הילדים.

בעיצוב בגבס – השמים הם הגבול..

יש כל כך הרבה רעיונות של עיצוב בגבס ותוכלו ליצור את כל מה שדמיונכם מכתיב לכם. ניתן ליצור לא רק תבניות מרובעות, אלא  גם עגולות ואליפטיות. יש כאלה שיודעים לבנו לבד בגבס, אבל כאשר מדובר בעבודות מורכבות ותר, תמי כדאי לקרוא לאנשי מקצוע המתמחים בכל הקשור אל עיצוב בגבס. תוכלו לבחור אן לראות את תיקי העבודות של אנשי המקצוע המתמחים בעיצובים בגבס ולבחור את הדוגמא שנראית לכם לסלון או לכל חדר אותו תהיו מעוניינים לשנות או לשדרג.