קבלן שלד

אחת ההחלטות החשובות כאשר בונים בית, זה להשיג קבלן שלד. בנייה נכונה של השלד יכולה למנוע הרבה בעיות בעתיד חשוב לקבל המלצות ולראות עבודות של קבלן שלד, לפני שתחליטו אם אכן אותו הקבלן יכול להתאים לכם. הניסיון והמקצועיות של קבלן שלד, היא קריטית לגבי הבניה, קבלן שלד, חייב לעמוד בלוח הזמנים ולבצע את העבודה בדיוק רב..  יש תמיד לבדוק אם קבלן שלד מופיע בפנקס הקבלנים, בטרם תחליטו על קבלן מסוים. כל קבלני השלד, עובדים צמוד למהנדסים ואדריכלים. קבלני השלד, בונים את השלד על פי תכניות העבודה. הצעות המחיר, יכולות להיות מושפעות מסוג הקרקע, כמות היסודות וגודלם, כמות של מפלסי הבית, עובי התקרות והשטחים שלהן.

מה חשוב לוודא לפני שבוחרים בקבלן שלד?

יש לוודא כי  החוזה יכלול את התכניות, החומרים וכמובן את הצעת המחיר. יש לוודא כי תהיה עמידה בזמנים של בניית השלד. יש לוודא כי לקבלן יש ביטוח על העובדים שלו וכן על עצמו, על מנת שלא תהיינה לכם הפתעות לא נעימות. יש לוודא, כי קבלן שלד, יעשה שימוש בחומרים שיש להם תו תקן המתאים לישראל. רוב האנשים, מעוניינים להפקיד את עבודת השלד, רק ע"י קבלן שלד מומחה. קבלן השלד, חייב להימצא באתר במשך כל העבודה, על מנת לפקח על קבוצת הפועלים שעובדים אתו. השלד הוא זה שאחראי על היציבות של המבנה. בניית שלד זה השלב הכי חשוב ואף קריטי בבנייה של בית.

מה קורה כאשר יש כשלים בבניה של השלד?

זו עובדה ידועה, שכשלים בבניית השלד לא ניתן לתקן. לא ניתן להחליף את השלד בבית, את התקרה או את קורות הבית, וזו בדיוק הסיבה שבחירה של קבלן שלד מומחה ובעל שם, היא הכי חשובה כאשר אנו מעוניינים לבנות בית. קבלני שלד ,שאין להם את הניסיון והמקצועות הדרושים לבניית השלד, עלולים לגרום נזק בלתי הפיך למבנה כמו סדקים, רטיבות קבועה, ועוד. כדאי שתמצאו קבלן שלד שהוא אמין, וזה השלב הכי חשוב לפני שאתם מתחילים לבנות את בית חלומותיכם. חשוב לבדוק עבודות של מיגון תעשיות בע"מ, ואפילו בנייה של לפני כמה שנים, על מנת שתוכלו לבדוק שאין ליקויי בנייה.