קבלני שיפוצים

מתיחת הפנים שהבית צריך

סולידי? שובב? קלאסי? היי טקיסטי? אוריינטלי? או אלגנטי? – הבית שלכם יכול ללבוש צורות שונות ואם יש מישהו שיכול לעזור לכם לעשות מתיחת פנים קוסמטית לבית, הרי שמדובר באנשי ביצוע של ממש – קבלני שיפוצים. קבלני שיפוצים של ימינו אינם דומים לשיפוציניקים של פעם. הם מגיעים עם הרבה ידע וניסיון ויודעים שניתן לשפץ כל בית כיד הדמיון הטובה עם קצת... חזון. לעיצוב, זה ידוע, אין גבולות ועם קבלן שיפוצים איכותי תוכלו לממש כל חלום ולרענן את הבית ולהעניק לו מראה עכשווי וחדיש.  כמו בכל מערכת יחסים גם כאשר אתם מתכוננים לעשות שיפוץ חשוב שתמצאו קבלני שיפוצים שיש לכם עימם כימיה, חיבור. כדאי לבחון כמה קבלני שיפוץ ולוודא שיש להם רישיון עבודה מסודר והם חברים באיגוד המשפצים ישראלי, יש לבדוק שיש להם יכולת לעמוד בזמנים ואל תוותרו בשום פנים ואופן על המלצות של לקוחות שכבר עבדו עימם – הם הערובה שלכם לשירות מקצועי וגימור איכותי.
 
עצות שימושיות לשיפוץ
 אם אתם רוצים לקצץ בהוצאות ובמשך העבודה – כדאי לשקול שיפוץ בחורף, זו עונה שבה פחות אנשים משפצים לכן, יש סיכוי שהשיפוץ גם יעלה פחות וגם יסתיים מהר יותר.
 קחו בחשבון שהתקציב שתוכנן בהתחלה עלול לגדול. לכן לאחר שאתם מקבלים הצעת מחיר מקבלן השיפוץ וחישבתם את עלות החומרים והפריטים הוסיפו עוד 20% עד 40% - לסכום, כי כמעט תמיד יש עוד הוצאות בלתי מתוכננות. כדי להימנע ולהקטין הוצאות בלתי צפויות אלו כדאי מאוד לבצע תכנון דקדקני של השיפוצים.
 והטיפ האחרון והכי חשוב – הימנעו משכירת שירותיהם של חאפרים, יש לא מעט כאלו בשוק. בחרו רק קבלני שיפוצים מקצועיים 
 

 

ks1002
  
ks1022
  
ks1032
ks1042
  
ks1052
  
ks1062
ks1072
  
ks1082
  
ks1012