שיפוצים בגינה

שיפוצים בגינה מסייעים בעיקר לעיצובה, והשיפוץ הכי מבוקש הוא שיפוץ שולחנות לגינה וממילא פתרונות הצללה: מדובר בשיפוץ המסייע לגינה שלכם להיראות שונה לחלוטין ממה שהיא עכשיו, וכמובן – הנוחות בכל רחביה משתפרת פלאים. בין אם יורד גשם, ובין אם 35 מעלות צלזיוס בלב הקיץ, ישיבה מתחת לסוכך או פרגולה גורמת לכם להרגיש בחצר – ממש כמו בבית!
 
אפיון סוג השיפוץ הנחוץ
 
מומלץ לקבוע פגישת אפיון בנושא שיפוצים בגינה. באפיון, יוצעו לכם פתרונות הצללה להתקנה בגינה אשר יתאימו פונקציונלית לגינה הספציפית שלכם, וגם ישפרו אותה מאד מבחינה דקורטיבית. פתרונות הצללה אפשריים להתקנה בגינות הם: סוכך, פרגולה, או סוכך קטן – הנקרא בלעז "מרקיזה". חלק מפתרונות ההצללה קבועים ולחלקם ניתן לקפל את הגג. בפרגולות: לפתוח רפפות כפי שפותחים תריס, ובסוככים – לגלגל את היריעה.
 
פתרון הצללה אלקטרוני או מכני - מה עדיף?
 
ההבדל בין שיפוצים בגינה המבוססים על פתרון הצללה אלקטרוני לבין הגרסה המקבילה המבוססת על פתרון מכני הוא בגג של הסוכך או הפרגולה. בעוד אשר בסוכך אלקטרוני או בפרגולה חשמלית הגג ניתן לקיפול על ידי שימוש בכפתורים ובקרים, בגרסה המכנית ידית ייעודית היא שעושה זאת, או לחילופין – שרוך גלילה בדומה לתריסים ונציאנים. הבחירה המושכלת ביותר היא על פי קלות השימוש המוצר מצדכם: ניתן פשוט להגיע לחברה ולנסות בעצמכם את המוצרים. למי מכם החוששים כי פתרון אלקטרוני יגרע לכם חשבון חשמל – אין ממה לחשוש: מדובר באחד המוצרים החסכניים ביותר בשוק החשמל, עם הספק שלעתים חלקו היחסי בחשבון נמדד במספר דו ספרתי (ביחידות KWH).
 
המלצות וטיפים לקראת התקנת המוצרים
 
1.  כל עוד לא נאמר לכם אחרת, רק עובדי החברה רשאים להתקין את המוצרים. הגיעו המוצרים לפני בואם של המתקינים? אל תפתחו אף חבילה על מנת לא לאבד את זכותכם לאחריות על המוצר.
 
2.  לעתים, ייתכנו דגמים עליהם מודבקת התווית "להרכבה עצמית". אותם כמובן צריך לפתוח בעצמכם, וכבר בשלב הפתיחה הראשונית יתגלה לכם קובץ ההוראות שיהיה בעל ניסוח קל וקריא.
 
3.  במידה ומדובר במוצרים עם פונקציות אלקטרוניות רבות, כדאי ומומלץ לבקש הדרכה ראשונית מהמתקין שלכם בסיום עבודתו על מנת שתוכלו להשתמש בכל הפונקציות במכשיר באופן חופשי.
 
אם אתם חושבים לבצע עבודות איכות להצללת מרחב הגינה, כדאי לכם לבקר באתר פורטל הפרגולות והסוככים, הפורטל המוביל בישראל המציג את מבחר הספקים, המידע והמחירים הטובים ביותר לרכישת כל פתרונות ההצללה. באתר תוכלו גם לקבל מידע וחדשות לגבי כל מה שחדש בתחום ההצללה הביתית וההצללה למגזר העסקי. עם שפע המידע שיש באתר לא תוכלו להישאר אדישים ולמצוא כבר היום את פתרון ההצללה המתאים לביתכם - בין אם זה סוכך או פרגולה, קירוי לחניה או סככת חניה, עיצוב מרקיזה או מרקיזולטה ועוד ועוד.