שיפוצניק

במאמר זה נציג עבורכם מספר פרויקטים המתבצעים על ידי שיפוצניק מיומן. שיפוץ הבית והמטבח הוא אמצעי לשינוי מראו הפנימי של הבית או שיפור מצבו הקיים. לקוחות רבים מזמינים שיפוצים ארוכי טווח לצד שיפוצים קצרי טווח. השיפוצים הללו משתנים זה מזה במשך הזמן שבו הם מתבצעים, בהיקף העבודה ובסוג המשימות שיש לבצע בכל משימה. במאמר שלפניכם נציג מספר פרויקטים ששיפוצניקים פשוט חייבים לספק מענה ללקוחותיהם באמצעותם.

עבודות טיח

עבודות טיח נחוצות מכמה סיבות:

1.       בניית קיר חדש או הריסת קיר קיים לשם איחוד בין חדרים.

2.       הוספת טיח המשמש כארון תקשורת מובנה.

3.       תיקוני טיח בקירות ישנים אשר נסדקו ויש חשש להתמוטטות הקיר או חדירת מזיקים לבית.

עבודות טיח אלו יכולות להיעשות עם בטון או עם גבס, והן נעשות ביעילות ובקלות יחסית בהשוואה לעבודות מסוגים אחרים.

עבודות צבע

עבודות הצבע צריכות לספק מענה לקיר שהצבע שלו דהה, קיר חדש הזקוק לצביעה או צביעה מחדש של הבית כולו. עבודות הצבע מתבצעות באופן רב שכבתי תוך ביצוע תיקוני שפכטל בחורי הקירות במידה וישנם.

התקנת חלונות ווילונות

עבודה זו – אף היא מתבצעת על ידי שיפוצניק. על אף שבדרך כלל ההתקנה מתבצעת על ידי החברה בה רכשתם מוצרים אלו, גם שיפוצניק יכול להרכיב חלון בחור בקיר או לקבע וילון בצמוד לחלון.

עבודות מקצועיות

קיימים סוגים שונים של פרויקטים מקצועיים אשר מתבצעים על ידי שיפוצניק. הם מקצועיים כי הם מצריכים תעודת עבודה, ועל כן חברת http://www.yagel-mitbachim.co.il שיפוצים משכירה עובדים כאלו לביצוע פרויקטים שונים: שרברבים, חשמלאים מוסמכים ומדבירים. עבודות אלו כוללות תכנון של רשת המים והחשמל, גיבוש תכנית אסטרטגית לסילוק מזיקים מהדירה ועוד.

עבודות ריצוף

עבודות שונות הקשורות לתחום הריצוף: תיקון פגמים ושקעים שנוצרו בו, החלפת בלטות הרצפה או פלטות ריצוף הפרקט בעת הצורך וביצוע ניקוי ריצוף יסודי לרבות פוליש בכל רחבי הבית. עבודות ריצוף מוזמנות בדרך כלל על ידי לקוחות שנוצרו להם שקעים בריצוף האבן או שריצוף הפרקט התנפח. התנפחות ריצוף פרקט מתרחשת בדרך כלל עקב שימוש לא מבוקר במים וסבון על ריצוף זה, במקום להכיר בעובדה שהעץ צריך לצרוך מעט מים ולהעביר אותם רק עם סמרטוט שיסנן את הכמות הנכנסת לרצפה.