אם דלת הכניסה שלכם נפגמה, אל תמהרו להחליף אותה. ייתכן כי נצליח לתקן את הדלת ולהוזיל עלויות. אנו מחויבים לעשות את המקסימום האפשרי להשארת הדלת עומדת, ללא החלפה. לכן, כאשר אתם פונים אלינו אתם מקבלים את השירותים  הבאים.

 
בדיקת דלת ואיתור פגמים
 
אנו נסרוק את הדלת שלכם ולתחקה על המקור לתקלות ולפגמים. בהתאם לכך, נכין רשימה של פעולות שיש לעשות על מנת להביא לפתרון הבעיות. ייתכן כי חלקן יהיו חשוכות-פתרון, ועל כן לא יהיה מנוס מהשלכת הדלת ורכישת חדשה במקומה.
 
הגשת הצעת מחיר עבור תיקון הדלת
 
אנו נגיש לכם הצעת מחיר הכוללת את התיקונים המלאים שיש לבצע בדלת. הצעת המחיר שאנו ננפיק תהיה זולה ביחס לשירותים מקבילים, ואנו נשתדל מאד להפוך את העסק למשתלם. לא בטוחנו כי מצבהּ של הללת תמיד יאפשר לנו לעשות זאת, אך אנו נעשה את המקסימום שזה יקרה.
 
ביצוע עבודות תיקון לסוגיהן
 
אנו נבצע את כל מה שנדרש בשביל להשלים את תיקון הדלת: צביעה מחדש, החלפת רכיבי מנעולנות כמו צילינדר ומנעול, החלפת עיצובים כולל פרזול, וכמובן ביצוע צעדים אופרטיביים לתיקון דלת שיצאה מכלל פעולה: התעקמה או התעוותה כלפי מטה בחריקה. 
 
בדיקת הדלת לאחר העבודה
 
אנו נבצע בדיקות מלאות לדלת, נוודא שהפרזול נפתח ונסגר כמו שצריך ושהטריקה חלקה כפי שהייתה בעבר. אנו נמליץ על מספר שדרוגים לדלת בתחום העיצוב ובפרט עיצוב הפרזול ונתקין בתוספת תשלום לכל מי שיבקש. לקוחות רבים שהסכימו לקבל את הצעת המחיר זיכו את עצמם בדלת מפוארת ומבריקה בהרבה ממה שהייתה להם בטרם ביצוע פעולות השדרוג.
 
פאנלוס תיקון דלתות כניסה ושדרוגן
 
בפאנלוס מתמחים בדלתות כניסה על כל השירותים שניתנים להן: תיקון, צביעה מחדש, שדרוג, החלפת חלקים, ועוד. בפאנלוס עובדים צוותי מומחים המתמחים בכל עבודות השיפוץ לדלת הכניסה. החברה היא גם בית לממכר דלתות כניסה חדשות אשר מוצעות ללקוחות במחירים ידידותיים במיוחד. החברה פועלת ללא לאות על מנת שאתם כלקוחות תהיו מרוצים ותתאימו לבתיכם דלתות מעוצבות ויפות, אשר יספקו אור יקרות אמתי להיכן שאתם גרים. 
 
פנו אל חברת פאנלוס למידע נוסף על תיקון דלתות כניסה, שיפוצן ושדרוגן!