דק:  טבעי, הרמוני ועם מנה גדושה של סטייל
הם יפים, משווים מראה טבעי ומשתלבים בהרמוניה כמעט בכל מקום שבו הם מוצבים – דקים. מאז שעולם העיצוב התפתח ומצא יותר ויותר אפשרויות לטפל ולטפח מוצרי עץ, נפתחו בפנינו עוד אפשרויות עבודה עם דקים.  הם מעטרים גינות, הם משמשים כמעקה, פרגולות ויוצרים יופי של משטחים – לכל מטרה כמעט. ואם גם אתם חושבים לשדרג את הגינה או את היציאה מהמשרד ורוצים לתת אווירה טבעית וקסומה לכל מי שעובר אצלכם – אז דק זה בדיוק מה שאתם צריכים. כיום עומדים לרשותנו מספר רב של סוגי דקים, ביניהם, דקים עשויים: במבוק, עץ אורן, איפאה, טיק, אקליפטוס, אירוקן, ארז, סקויה, קומרו עוד, וחשוב שתדעו להתאים את סוג הדק לצרכים ולאילוצים שלכם   - למשל לתקציב שיש לכם בכיס. חשוב לדעת!!! דקים הם אמנם משטחים יפים ואסתטיים – אך הם דורשים תחזוקה. כאשר הרעיון הוא פשוט, ככל שתרכשו דק העשוי מעץ יותר איכותי, כך תצטרכו להשקיע בו פחות תחזוקה וטיפוח. אם יש לכם כבר דק בבית והוא קצת התבלה, חשוב שתדעו שניתן לחדש דקים קיימים ולהביא למצב שהם יראו ממש כמו חדשים.
 
איך בוחרים דק?
 דבר ראשון צריך להגיע מוכנים כאשר יודעים לאיזה צורך רוכשים דק: האם לפרגולה? למשטח בגינה? למעקה בפנים הבית או מבחוץ? – כאשר יודעים לאיזה מטרה הוא נועד מצטמצמות האפשרויות באופן טבעי.
 דבש שני שחייבים להגדיר מראש הוא מיקומו של הדק. האם התנאים הקיימים מאפשרים לכם התקנה של דק? האם יש מספיק מקום? מה הרוחב והאורך, ומהו העומק שעומד לרשותכם? נתונים אלו חשובים מאוד וחשוב להגיע מוכנים.
 הנושא השלישי הוא העיצוב. מומלץ להתאים את הדקים לסביבה הטבעית שבו הוא יוצב. חפשו דק מעוצב ואיכותי שישתלב בצורה אופטימאלית עם העיצוב הקיים או העיצתוב שעתיד להיות עם תום השיפוצים.
 

 

dek1002
  
dek1022
  
dek1032
dek1042
  
dek1052
  
dek1062
dek1072
  
dek1082
  
dek1012