עבודות גבס

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים...

מדהים מה ניתן לעשות למראה הבית או המשרד עם עבודות גבס. לעיתים פרטים שנחשבים ליחסית קטנים יכולים לעשות שינוי תודעתי ואסתטי ממש גדול. עבודות גבס מאפשרות לנו לייצר נישות בבית, לעצב ספריות לספרים שעד עכשיו הסתובבו בבית, לעצב מסגרת מרהיבה לטלוויזיה בסלון, ליצור הפרדה בין חללים בעלי פונקציה שונה, ליצור מדפים, חלונות ופתחים מעוצבים, לבנות בתים לנורות, לשפר התקנת מזגן ועוד שפע של רעיונות. היתרונות של עבודה בגבס הם בולטים. מצד אחד מדובר בחומר עמיד, מאידך, קל מאוד לבנות עם גבס וגם להרוס. הוא מתאים לאנשים שמעוניינים בבניה מהירה ומיידית ואין גבול למה שניתן לעשות עם עבודות גבס איכותיות.
 
לדעת שאתם בידיים הנכונות! 

עבודות גבס דורשות מומחיות ומקצועיות, לכן אם אתם חושבים לבצע עבודות גבס בבית, במשרד או בבניין, חשוב שתוודאו שאתם מפקידים את העבודה בידיים הנכונות.
 יש בארץ קבלני גבס מורשים ובעלי רישיון. כדאי מאוד לעבוד רק איתם.
 וודאו שהקבלן שיפוצים שלכם עובד רק עם חומרים שיש להם תו תקן – בארץ יש תו תקן גם לגבס ולמוצריו!!!
 אם הקבלנים שאתם מראיינים לעבודה מספרים לכם שניתן לעשות עבודות גבס גם מחוץ למבנה, עברו לקבלן הבא, ומהר – זהו כלל שחשבו לזכור - אי אפשר לעבוד עם גבס בחוץ, רק בפנים מבנים!!!
 חומרי גבס מיוחדים מתאימים לחדרים מסוימים, כך למשל, אם אתם רוצים להוסיף גבס לחדר האמבטיה, וודאו כי הקבלן רוכש חומרי גבס שנועדו לחדרים רטובים.
 
gvs 1002
  
gvs 1012
  
gvs 1022
gvs 1032
  
gvs 1042
  
gvs 1052
gvs 1062
  
gvs 1072
  
gvs 1082